Kurs angielskiego

Kurs angielskiego

Angielski 4 YouDobra szkoła językowa oferuje kurs angielskiego na każdym poziomie i stopniu zaawansowania, aby klienci mogli szkolić się z zakresu języka obcego bez względu na wcześniejszą styczność z angielskim. Nauka angielskiego, bez względu na to, czy rozpoczynana od zera, czy kontynuowana od danego poziomu powinna być prosta i przyjemna.

Odpowiednio dobrane zajęcia z angielskiego mogą nam to umożliwić. Wiadomo, że ani nauczyciele języka, ani osoby uczące się nie chcą, aby proces ten był dla kogokolwiek męką, dlatego istnieje tak wiele różnych kursów języka angielskiego i sposobów nauki, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Nauka angielskiego ma być przede wszystkim frajdą, a jest ona tym większa, im szybciej sami widzimy postępy we własnej nauce.

Kurs angielskiego przez internet umożliwiający w pełni komunikatywne posługiwanie się językiem na poziomie B1 w mowie i w piśmie trwa pół roku. Gwarantujemy, że każdy jest w stanie z sukcesem poznać podstawy dowolnego języka w tym czasie. Choć zajęcia z angielskiego w szkole podstawowej lub wyższej mogły sprawić, że nie jesteśmy w stanie uwierzyć w możliwość nauczenia się języka w sześć miesięcy, to jest to naprawdę możliwe. Ponad 10 000 zadowolonych klientów w Polsce może to potwierdzić. Wszystko leży w odpowiednim podejściu do procesu nauczania.

Dobra szkoła językowa zdaje sobie sprawę, że kurs angielskiego, aby był stuprocentowo skuteczny, musi odpowiadać osobom w różnym wieku, każdemu z innym charakterem, doświadczeniem i umiejętnościami. Nie jest to proste, ponieważ wszyscy uczymy się skuteczniej w trochę inny sposób.

Najlepszy kurs języka angielskiego potrafi pogodzić unikalność każdego uczestnika, oferując zadania i zajęcia, w których wszyscy znajdą coś dla siebie, i które zaowocują świetnymi efektami. Ze względu na to, że mózg najlepiej uczy się biorąc w czymś aktywny udział, właśnie tak należy prowadzić zajęcia – angażując kursantów do mówienia, a czasem nawet śpiewania, czy odgrywania czynności. Może to kojarzyć się z zajęciami w przedszkolu, ale uwierzcie, że przy aktywnym uczeniu się zapamiętujemy aż 90% przyjmowanych w tym czasie informacji!